Trénink ve středu 10.2.2016 od 17:00 na UMT.

Termín zimního soustředění: 9.3.2016 - 13.3.2016 v Doksech



Okresní přebor ve futsale 30.1.2016 od 9:40 Pod Lipou.

SK Roudnice n/L - ELKO Lukavec

Sraz Pod Lipou v 9:15

Nominace podle SMS.

 

Přátelské utkání v neděli 31.1.2016 od 11:00 UMT Roudnice n/L.

SK Roudnice n/L - TJ Slavoj Bohušovice n/O (Muži)

Sraz Pod Lipou v 10:30

Nominace: Všichni

 

Zimní liga v neděli 24.1.2016 od 11:00 UMT Mělník.

FK Brandýs-Boleslav - SK Roudnice n/L 0:1

Goly: Hádek 1

 

Okresní přebor ve futsale 16.1.2016 od 9:00 Pod Lipou.

SK Roudnice n/L - Sokol Dubany 4:4 (2:1) - Pivoňka 4

Igračci Lovosice - SK Roudnice n/L 5:2 (2:1) - Řehák 1, Pivoňka 1

SK Roudnice /L - Killers Lovosice 4:8 (3:2) - Pivoňka 2, Jelínek 1, Barcal 1

 

Přátelské utkání v neděli 10.1.2016 od 11:00 UMT Střekov.

TJ Svádov-Olšinky - SK Roudnice n/L  5:2

Goly:

 

Halový turnaj 26.12.2015 od 9:00 SH Chemik Lovosice

Umístění: 1.místo Neštěmice, 2.místo Roudnice n/L, 3.místo Svádov

Goly: Mareš 5, Barcal 2, Hádek 2, Brož 2, Švehla 2, Voves 1

 

Okresní přebor ve futsale 12.12.2015 od 13:40 Pod Lipou.

ELKO Lukavec - SK Roudnice n/L 7:1 (3:0)

Goly: Řehák 1

 

Mistrovké utkání v neděli 1.11.2015 od 11:30 Pod Lipou.

SK Roudnice n/L - Plaston Šluknov 6:0 (4:0)

Goly: Novák 2, Řehák 2, Brož 1, Pivoňka 1

I. třída staršího dorostu - sk. A: 3. místo s 25 body, skóre 55:24

 

Mistrovké utkání v neděli 25.10.2015 od 14:00 v Březinách.

SK Březiny - SK Roudnice n/L 2:5 (2:2)

Goly: Švehla 2, Novák 1, Hádek 1, Pivoňka 1


Mistrovké utkání v neděli 18.10.2015 od 13:00 Pod Lipou.

SK Roudnice n/L - SK Sokol Brozany 2:2 (1:1) pen. 3:1

Goly: Barcal, Novák - pen. Pivoňka, Šikner, Novák


Mistrovké utkání v neděli 11.10.2015 od 10:00 ve Skoroticích.

TJ Skorotice - SK Roudnice n/L 2:2 (1:1) pen. 1:4

Goly: Hádek 1, Řehák 1 - pen. Pivoňka, Řehák, Šikner, Novák


Mistrovké utkání v neděli 4.10.2015 od 13:30 Pod Lipou.

SK Roudnice n/L - Boletice/Modrá 2:3 (2:0)

Goly: Novák 1, Voves 1


Mistrovké utkání v neděli 27.9.2015 od 10:00 ve Mšeně.

TJ Mšené lázně - SK Roudnice n/L  0:4 (0:2)

Goly: Hádek 2, Švehla 1, Řehák 1


Mistrovké utkání v neděli 20.9.2015 od 14:00 Pod Lipou.

SK Roudnice n/L - TJ Chlumec 8:4 (7:0)

Goly: Voves 3, Hádek 1, Prošek 1, Šubrt 1


Mistrovké utkání v neděli 13.9.2015 od 10:00 v Šenově.

SK Velký Šenov - SK Roudnice n/L  0:8 (0:5)

Goly: Hádek 3, Řehák 2, Brož 1, Prošek 1, Šubrt 1


Mistrovké utkání v neděli 6.9.2015 od 14:30 Pod Lipou.

SK Roudnice n/L - 1FC Dubí  3:2 (3:0)

Goly: Novák 2, Hádek 1


Mistrovké utkání v sobotu 29.8.2015 od 10:00 v Jílové.

FK Jílové - SK Roudnice n/L  4:13 (3:4)

Goly: Novák 5, Řehák 3, Brož 2, Šubrt 1, Hádek 1, Pivoňka 1


Mistrovké utkání v nedělo 23.8.2015 od 14:30 Pod Lipou.

SK Roudnice n/L - Proboštov   2:5 (0:4)

Goly: Novák 1, Řehák 1

85' ČK Proboštov


Dorost; SK Roudnice n/L - Univerzitní tým žen FAČR 6:4 (3:1)

Goly: Šrettr 3, Novák 2, Mareš 1